Rolec

ROLEC

Společnost ROLEC má historii založenou na hrdém vedoucím postavení na trhu co se týče navrhování a vývoje nových konceptů v elektro skříních, v designu nových krabiček a zavěšovacích systémech. Zakladatelé společnosti Friedhelm a Matthias Rose jsou průkopníky v technologii krabiček pro elektrozařízení a elektroniku.

Cílem firmy je poskytovat svým zákazníkům produkty nejvyšší kvality a užitné hodnoty. Dnes ROLEC vyrábí rozsáhlou řadu moderních vysoce výkonných krytů, typicky od IP 66 do IP 67. Sortiment zahrnuje hliníkové odlitky a extrudované hliníkové kryty, polyesterové skříně GRP a kryty z ABS nebo polykarbonátu.

Špičkové produkty musí jít ruku v ruce společně se špičkovým zákaznickým servisem. Ten zahrnuje lidský faktor - což znamená přátelské prostředí - a prvotřídní služby. Příprava na instalaci krytů a komorových tubusů je specializací firmy ROLEC. Ať už jde o vrtání, frézování, zpracování laserem, gravírování, práškové lakování, lakování, tisk, elektrolytické leštění, tvrdé obložení, dodávka čelních desek nebo membránových klávesnic. ROLEC dodává svým zákazníkům plně funkční a designově dotažené krabičky pro elektro připravené k okamžité montáži.

Žádné produkty značky Rolec nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení