Rolec

ROLEC

Společnost ROLEC má historii založenou na hrdém vedoucím postavení na trhu co se týče navrhování a vývoje nových konceptů v elektro skříních, v designu nových krabiček a zavěšovacích systémech. Zakladatelé společnosti Friedhelm a Matthias Rose jsou průkopníky v technologii krabiček pro elektrozařízení a elektroniku.

Cílem firmy je poskytovat svým zákazníkům produkty nejvyšší kvality a užitné hodnoty. Dnes ROLEC vyrábí rozsáhlou řadu moderních vysoce výkonných krytů, typicky od IP 66 do IP 67. Sortiment zahrnuje hliníkové odlitky a extrudované hliníkové kryty, polyesterové skříně GRP a kryty z ABS nebo polykarbonátu.

Špičkové produkty musí jít ruku v ruce společně se špičkovým zákaznickým servisem. Ten zahrnuje lidský faktor - což znamená přátelské prostředí - a prvotřídní služby. Příprava na instalaci krytů a komorových tubusů je specializací firmy ROLEC. Ať už jde o vrtání, frézování, zpracování laserem, gravírování, práškové lakování, lakování, tisk, elektrolytické leštění, tvrdé obložení, dodávka čelních desek nebo membránových klávesnic. ROLEC dodává svým zákazníkům plně funkční a designově dotažené krabičky pro elektro připravené k okamžité montáži.

Žádné produkty značky Rolec nebyly nalezeny...