PAWBOL

PAWBOL

Společnost PAWBOL CZ s.r.o. je dceřinou společností tradičních výrobců elektroinstalačního materiálu společností PAWBOL CZ s r.o. a Pawbol Sp. z o.o.. Cílem společnosti je usilovat o synergické využití bohatých zkušeností obou firem z více než 15-ti letého působení v oboru. Široká nabídka kvalitních produktů, rychlý servis a znalost prostředí dává firmě konkurenční výhodu v podobě správného odhadu přání a potřeb zákazníka se schopností tyto požadavky co nejefektivněji uspokojit.

Pawbol Sp. z o. o. je uznávaný výrobce elektroinstalačního materiálu v Polsku i v Evropě, který svou činnost začal v roce 1989. Od začátku podnikaní se firma prezentuje jako solidní a spolehlivý obchodní partner. Současná nabídka produktů se skládá z více jak 3000 ks položek a snahou společnosti je i nadále tento počet zvyšovat. K stěžejním produktům můžeme zařadit elektroinstalační lišty a trubky pro nízkonapěťové vodiče, kabely a příslušenství. V našem výrobním portfoliu jsou velmi zajímavé lišty v imitaci dřeva, které svou věrohodností získávají stále více spokojených zákazníků. Dalším atraktivním sortimentem jsou elektroinstalační krabičky, bubnové prodlužovací kabely, zásuvkové skříně, rozvodnice, svítidla, svorkovnice a vázací pásky. Všechny výrobky splňují příslušné normy a jsou ve shodě s požadavky IEC a ČSN.

Žádné produkty značky PAWBOL nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení