PacTec

PacTec

O plastových krabičkách pro elektroniku PacTec

Americká firma se sídlem v Concordville, PA. PacTec začal svou výrobu původně jako divize LaFrance Corp. PacTec a LaFrance mají dohromady více než 1500 zaměstnanců po celém světě.

Plastové krabičky elektro značky PacTec lze použít pro počítačové, elektronické, testovací a zdravotnické zařízení a vyrábí se hlavním závodě v Sarasotě (Florida). Tento závod o rozloze 90 000 čtverečních metrů má 35 plastových vstřikovacích strojů o hmotnosti 50 až 500 tun.

PacTec nabízí služby s přidanou hodnotou - individuální služby a výrobu krytů a krabiček pro rozličné potřeby zákazníků. Pracovníci PacTec jsou především konstruktéři a strojní inženýři, kteří jsou schopni spolupracovat s koncovým zákazníkem na vytvoření požadovaného produktu. Společnost PacTec se soustředí na zakázkovou výrobu, ale na trh dodává i standardizované krabičky. Jsou schopni nabídnout výrobu od koncepce až po realizaci vč. již zmíněné rozsáhlé konstrukční a inženýrské pomoci.

Žádné produkty značky PacTec nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení