OKW

OKW Gehäuse systeme

OKW Gehäuse systeme, Německo - to je 60 let pokroku a inovací. Krabičky pro elektroniku jsou víc než jen kryt nebo obal. Dávají tvář elektro produktům, nabízí přidanou funkčnost a jejich design je opravdu přesvědčivý. OKW Gehäuse systeme je jedním z předních světových výrobců v technologii krytů. S podílem vývozu přesahujícím 50% je německá OKW exportně orientovaná společnost. Pro její produkty hovoří tyto argumenty:

  • vysoká užitná hodnota a síla inovace
  • estetický vzhled a uživatelsky příjemný výběr barev
  • přesvědčivá ergonomie
  • vynikající kvalita
  • řešení připravená k okamžité instalaci, individuálně dodávaná podle vašich přání
  • vyrobeno v Německu

Odenwälder Kunststoffwerk (OKW) založil Dr. Herbert Schneider v Buchenu v Odenwaldu v roce 1948. První řada produktů se skládala z ladících potenciometrů z lisovaného plastu pro rozhlasový a televizní průmysl. Následovaly technické součástky pro domácí spotřebiče a výpočetní průmysl. Poté představilo OKW v roce 1972 tzv. Case-Pack Case, první standardní plastovou skříň pro elektronický průmysl. Od té doby společnost OKW opakovaně nastavuje nové tvůrčí standardy pro elektro skříně a také pro ladící potenciometry. Firma má technologie a prostory pro plnou modifikaci produktů dle zákaznické specificke, což zahrnuje procesy vrtání, frézování, tisku, malování atd. Cílem firmy je zachovat a udržet rodinný podnik OKW při současné konkurenci i do budoucna.

Žádné produkty značky OKW nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení