Kradex

Kradex

Polská společnost KRADEX byla založena v roce 1985. V současné době je největším výrobcem plastových krytů a plastových krabiček pro elektroniku. Dodává výrobky pro více než 2 000 tuzemských i zahraničních zákazníků. Sortiment se skládá ze široké škály univerzálních pouzder, krytů napájecích zdrojů, dálkových ovladačů, řídicích jednotek alarmů, multimetrů, reproduktorů, napájecích modulů a mnoha dalších. Firma disponuje vlastní výrobou a návrhářským centrem.

Jsou schopni navrhnout detaily produktů pro ochranu a krytí, vyrobit vstřikovací formu a prakticky začít vyrábět jakékoliv související díly. Většina pláště jejich produktů je vyrobena z polystyrenu nebo ABS v černé a šedé barvě. Správným výběrem materiálů, moderními vstřikovacími stroji a osvědčeným zdrojem dodávek surovin jsou výsledkem vysoce kvalitní produkty za bezkonkurenční ceny. V současné době disponuje Kradex 13 vstřikovacími stroji s celkovou kapacitou 20 000 průměrů denně. Jsou tedy schopni rychle a flexibilně realizovat i velmi velké zakázky. Neustále rozšiřují nabídku vyráběných skříní, krytů a elektro krabiček. Realizují jak velkovýrobu, tak individuální objednávky, kde si zákazník může vybrat typ materiálu (např. Polypropylen (PP), PC, ABS, Noryl) a barvy. Kradex zaručujeme kontinuitu výroby a dodávky skříní a krabiček pro elektroniku s vysokou kvalitu i pro velké množství odebraných kusů.

Díky dlouholetým zkušenostem, stále se zlepšující technologii a vlastní výrobě vstřikovacích forem jsou schopni poskytovat vysoce kvalitní výrobky za velmi atraktivní ceny. Od počátku mají vlastní nástrojovou místnost, která umožňuje snížit náklady a mít od začátku plnou kontrolu nad celým výrobním procesem a v případě potřeby provést velmi rychlou a účinnou intervenci. Nástrojová místnost slouží jak interní potřeby, tak externí objednávky a má vysoce kvalitní stroje pro výrobu vstřikovacích forem.

Udržování vysoké dostupnosti a kontinuity výroby poskytuje zákazníkům okamžitý přístup k řadě výrobků. Propracovaná logistika zákaznického servisu a rychlé odeslání zboží zase zaručují včasné dodání. Díky odborné péči o zákazníky získal Kradex v průběhu posledních let velmi silnou pozici na trhu s důvěrou a respektem tisíců kupujících. Mnoho velkých zákazníků si našlo loajalitu a kvalitní služby Kradexu a jsou firmě věrní už spoustu let.

Žádné produkty značky Kradex nebyly nalezeny...