Hammond Manufacturing

Hammond Manufacturing

Firma Hammond Manufacturing působí na trhu již sto let, které nedávno oslavila. Jde o firmu s hlubokými historickými kořeny. Její podnikání začalo v zahradní dílně v roce 1916 v městečku Guelph v Ontariu, Kanada. V roce 1917 byla původní společnost známá jako O.S. Hammond a Syn. O.S. Hammond a Syn začali v letech 1919 až 1929 vyrábět trubkové rádiové sety, nabíječky baterií a další související produkty. Na počátku třicátých let se Hammond stal první společností v Kanadě, která vyráběla řadu dvoustupňových stojanů a úzké skříně na podporu rostoucího vysílání a komunikačních odvětví. Ohromná poptávka po elektrických výrobcích všeho druhu během padesátých a šedesátých let vytvořila mnoho příležitostí pro nové výrobky a diverzifikaci výroby. Během těchto let se Hammond stal předním dodavatelem transformátorů, rozvaděčů a skříní, jakožto i skříní pro elektrický a elektronický průmysl. Specialitou výroby jsou pak plastové a hliníkové krabičky pro elektroniku.

Během posledních čtyř desetiletí se společnost zaměřila na mezinárodní trhy, především na ten americký. Hammond uskutečnil řadu strategických akvizic firem vyrábějících transformátory a stal se jedním z největších dodavatelů magnetických prvků pro severoamerický trh. Vytvořil též několik strategických spojenectví s americkými a evropskými společnostmi, aby se rozšířila už tak rozsáhlá nabídka skříní a souvisejících doplňků.

V roce 2000 byla divize Hammond Transformer oddělena, aby se stala novou nezávislou společností Hammond Power Solutions, Inc. (HPS). HPS vyrábí zakázkové a katalogové transformátory a další magnetické prvky. Reorganizace umožnila oběma společnostem sledovat své strategické cíle nezávisle. Hlavními produkty pro Hammond Manufacturing jsou i nadále krabičky pro elektroniku, elektro krabice, racky, elektro zařízení a elektronické (nízkonapěťové) transformátory.

Dnes je společnost Hammond Manufacturing globální společností se zákazníky po celém světě. Tým společnosti čítá více než 675 zaměstnanců, kteří spolupracují na splnění slibu kvality produktů a špičkové kvality služeb. Vysoce výkonná výrobní zařízení a technologie průběžného zlepšování se zde spojují, aby zvýšili pověstnou kvalitu. Pokračující úsilí o odlišení se od konkurence prostřednictvím vysoké úrovně služeb a spokojenosti zákazníků je pro Hammond Manufacturing klíčové. To jsou základní kameny úspěchu.

Společnost Hammond je veřejně obchodovanou společností a to na trhu TMX (HMM.A) a má dodnes sídlo v Ontariu (Guelph) v Kanadě. Společnost Hammond má kanceláře po celém světě, včetně kanceláří v Kanadě, USA, Velké Británii a Tchaj-wanu. Společnost nabízí širokou škálu standardních produktů, modifikačních služeb a technickou podporu výrobcům elektrických a elektronických zařízení a nástrojů prostřednictvím globální sítě obchodních partnerů a distributorů.

Žádné produkty značky Hammond Manufacturing nebyly nalezeny...