Hammond Manufacturing

Hammond Manufacturing

Firma Hammond Manufacturing působí na trhu již sto let, které nedávno oslavila. Jde o firmu s hlubokými historickými kořeny. Její podnikání začalo v zahradní dílně v roce 1916 v městečku Guelph v Ontariu, Kanada. V roce 1917 byla původní společnost známá jako O.S. Hammond a Syn. O.S. Hammond a Syn začali v letech 1919 až 1929 vyrábět trubkové rádiové sety, nabíječky baterií a další související produkty. Na počátku třicátých let se Hammond stal první společností v Kanadě, která vyráběla řadu dvoustupňových stojanů a úzké skříně na podporu rostoucího vysílání a komunikačních odvětví. Ohromná poptávka po elektrických výrobcích všeho druhu během padesátých a šedesátých let vytvořila mnoho příležitostí pro nové výrobky a diverzifikaci výroby. Během těchto let se Hammond stal předním dodavatelem transformátorů, rozvaděčů a skříní, jakožto i skříní pro elektrický a elektronický průmysl. Specialitou výroby jsou pak plastové a hliníkové krabičky pro elektroniku.

Během posledních čtyř desetiletí se společnost zaměřila na mezinárodní trhy, především na ten americký. Hammond uskutečnil řadu strategických akvizic firem vyrábějících transformátory a stal se jedním z největších dodavatelů magnetických prvků pro severoamerický trh. Vytvořil též několik strategických spojenectví s americkými a evropskými společnostmi, aby se rozšířila už tak rozsáhlá nabídka skříní a souvisejících doplňků.

V roce 2000 byla divize Hammond Transformer oddělena, aby se stala novou nezávislou společností Hammond Power Solutions, Inc. (HPS). HPS vyrábí zakázkové a katalogové transformátory a další magnetické prvky. Reorganizace umožnila oběma společnostem sledovat své strategické cíle nezávisle. Hlavními produkty pro Hammond Manufacturing jsou i nadále krabičky pro elektroniku, elektro krabice, racky, elektro zařízení a elektronické (nízkonapěťové) transformátory.

Dnes je společnost Hammond Manufacturing globální společností se zákazníky po celém světě. Tým společnosti čítá více než 675 zaměstnanců, kteří spolupracují na splnění slibu kvality produktů a špičkové kvality služeb. Vysoce výkonná výrobní zařízení a technologie průběžného zlepšování se zde spojují, aby zvýšili pověstnou kvalitu. Pokračující úsilí o odlišení se od konkurence prostřednictvím vysoké úrovně služeb a spokojenosti zákazníků je pro Hammond Manufacturing klíčové. To jsou základní kameny úspěchu.

Společnost Hammond je veřejně obchodovanou společností a to na trhu TMX (HMM.A) a má dodnes sídlo v Ontariu (Guelph) v Kanadě. Společnost Hammond má kanceláře po celém světě, včetně kanceláří v Kanadě, USA, Velké Británii a Tchaj-wanu. Společnost nabízí širokou škálu standardních produktů, modifikačních služeb a technickou podporu výrobcům elektrických a elektronických zařízení a nástrojů prostřednictvím globální sítě obchodních partnerů a distributorů.

Žádné produkty značky Hammond Manufacturing nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení