Apra-Gruppe

Apra-Gruppe

Apra-Gruppe je německá skupina společností založená v roce 1969 v oblasti výroby elektronických skříní a rozvaděčů pro různé aplikace v elektronickém průmyslu. Vyrábí měřicí a řídící technologie, bezpečnostní, informační a zdravotnické technologie, ale i námi nabízené plastové krabičky pro elektroniku. Skupina působí v mnoha zemích celého světa. Ústředí firem včetně administrativy, vývoje, výroby, skladováním a distribuce je ovšem město Mehren v oblasti Vulkaneifel (Německo). Společnost má v současnosti 280 zaměstnanců.

Aktuálně jsou součástí skupiny apra-gruppe tyto společnosti:

  • apra-norm Elektromechanik GmbH v Mehren (od r. 1969)
  • apra-plast Kunststoffgehäuse-Systeme GmbH v Pützborn (od 1991)
  • apra-gerätebau GmbH & Co. KG v Chemnitz (od 1995)
  • apra-norm S.N.C." ve Frankreich (od 1998)
  • apraNET GmbH v Mehren (od 2001)
  • apra-optinet v Polsku Polen (od roku 2005)

Mezi hlavní produkty apra-gruppe patří řada 19" rozvaděčů a skříní, 19" skříně na stěnu a nástěnné skříně, 19" subracky, 19" zásuvky / počítačové systémy, malé a panelové skříně, síťové technologie, displejové skříně, filmové technologie a plastové krabičky elektro. Skupina se zabývá také horkovzdušným ohýbáním, odléváním a tvarováním.

Žádné produkty značky Apra-Gruppe nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení